Новини

Всеукраїнський семінар “Формування інформаційно-освітнього середовища на основі технологій електронних соціальних мереж”

Науковці відділу технологій відкритого навчального середовища 14 квітня організували та провели Всеукраїнський семінар “Формування інформаційно-освітнього середовища на основі технологій електронних соціальних мереж” у рамках Міжнародної виставки “Освіта і кар’єра”-2016 (Український дім, м. Київ).

14 Квітня 2016


Засідання науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України

12-13.04.2016 відбулися засідання науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України, до складу яких увійшли співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

13 Квітня 2016


Педагоги Полтавщини знайомилися з інноваціями в освіті

12 квітня на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського компанія «Розумники» провела ознайомчий навчальний семінар для педагогів Полтавщини. І директори, і завучі, і методисти, і вчителі навчальних закладів області прибули на захід, щоб дізнатися, як ефективно осучаснити навчально-методичну роботу.

12 Квітня 2016



5 квітня 2016 року у Міністерстві освіти і науки України відбулось відкрите громадське обговорення проекту наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для кабінетів природничо-математичних предметів загальноосвітніх навчальних закладів» за участі представників міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти, педагогічних працівників, науковців, виробників навчального обладнання, представників громадських організацій. 

В обговоренні взяли участь директор Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України В.Ю. Биков, провідний науковий співробітник відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту О.М. Соколюк. 


5 Квітня 2016


Про хід реалізації дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою  «Хмарні сервіси в освіті» було заслухано на Колегії Міністерства освіти і науки України

На Колегії Міністерства освіти і науки України було заслухано доповідь завідувача відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України к.пед.н. Литвинової С.Г «Про хід реалізації дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Хмарні сервіси в освіті», 2014-2017 н.р.»


4 Квітня 2016


Хай зірки не гаснуть!

1 квітня 2016 року гімназійна родина Летичівського НВК №2 «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів – гімназія» Хмельницької області зібралась на традиційному святі обдарованих дітей та їх наставників «Хай зірки не гаснуть!». Віншували зірочок науки, спорту, мистецтва Летичівської гімназії!

1 Квітня 2016


Науковий телеміст

31 березня відбувся «Науковий телеміст», що проводився спільною науково-дослідною лабораторією «Хмарні технології в освіті» Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та ДВНЗ «Криворізький національний університет» в межах науково-освітнього марафону «ІННОВАТИКА В НАУЦІ ТА ОСВІТІ: СИНЕРГІЯ ІНТЕГРАЦІЇ».

31 Березня 2016


Ярослав Кохан: Освітні виставки повинні пропонувати сучасні рішення

Нещодавно на базі Київського Палацу дітей та юнацтва проходила Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu».
29 Березня 2016


Навчальні тренінги «Використання хмарних сервісів Google у професійній діяльності» для керівників дошкільних навчальних закладів.

17 та 24 березня 2016 р. у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського фахівцями Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України проведено навчальні тренінги «Використання хмарних сервісів Google у професійній діяльності» для керівників дошкільних навчальних закладів.

24 Березня 2016


Звітна наукова конференція Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України

На пленарному засіданні звітної наукової конференції Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України були заслухані доповіді: Бикова Валерія Юхимовича, Спіріна Олега Михайловича, Овчарук Оксани Василівни, Шишкіної Марії Павлівни, Стрюка Андрія Миколайовича і Олексюка Василя Петровича.

21 Березня 2016


Новини 561 — 570 з 625
Початок | Поперед. | 55 56 57 58 59 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти

Міністерство освіти і науки України спільно з Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти оголошує Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти «EDUCATION WEBSITE 2024». Ольга Пінчук, заступник директора ІЦО НАПН України, увійшла до складу конкурсної комісії. Конкурс проводиться один раз на чотири роки. Початок Конкурсу – 1 жовтня 2024.


Онлайн-форум

Запрошуємо вас 12.11.24 до участі у VІ всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії». Інститут цифровізації освіти запрошує презентувати свої досягнення та поділитися досвідом під час роботи секції «Інформаційно-цифрові середовища закладів освіти: трансформація, безпека, вплив AI».

Програму заходу, тези Форуму, посилання на підключення будуть надіслані всім зареєстрованим учасникам. Електронний варіант збірника буде розіслано авторам. Також усім спікерам і зареєстрованим учасникам буде надіслано сертифікат щодо участі у Форумі.

Участь у Форумі безкоштовна.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.